Доц. Т.А. Заєць під час ХІ гастроентерологічного тиждня (м. Одеса, 2019 р.)

проф. М.І. Марущак, проф. І.Я. Криницька, проф. Кліщ І.М., доц. Г.Г. Габор та інші учасники ХІІ Українського біохімічного конгресу (2019 р.)

Доц. Заєць Т.А. студентами під час проведення рН-метрії шлунку (2019 р.)

Члени СНГ обговорюють зміни мазка крові при гострому лейкозі (2019 рік)

К.м.н. Панасюк Я.В. коментує зміни мазка крові при при гемобластозах (2019 рік)

Директор Тернопільської міської централізованої бібліотечної системи С.Козелко та д.м.н. Марущак М.І за круглим столом на тему "Тернопільська громада - доступна кожному" (2019 рік)

проф. М.І. Марущак з керівником проекту Тарасом Фініковим та іншими учасниками програми «Інноваційний університет і лідерство. Фаза III: інновації та відносини з оточенням» (Київ, 2018 р.)

проф. Марущак М.І., пороф. Кліщ І.М. та доц. Дзига С.В. у День вишиванки (2019 р.)

Колектив кафедри у День вишиванки (2018 р.)

Курсанти циклу спеціалізації з клінічної лабораторної діагностики з куратором ас. Мартинюк І.А. у печерах біля села Кривче Борщівського району (2019 р.)

Максів Х. та М. Монастирською у Gavarnie, Франція (2018 р.)

Курсанти циклу спеціалізації з клінічної лабораторної діагностики з куратором ас. Мартинюк І.А. біля Джуринського водоспаду (2019 р.)

к.мед.н. Панасюк Я.В зі студентами проводить семінар "Порушення постави у школярів" для учнів ЗОШ №5 (2019 р.)

доц. О.В. Бакалець зі студентами проводить бесіду з учнями Терно-пільської ЗОШ №4 на тему: "Ні - курінню, ні - вейпінгу!" (2018 р.)

Колектив кафедри (зліва направо): 1 ряд - проф. І.Я. Криницька, проф. М.І. Марущак; 2 ряд - доц.Г.Г. Габор , проф. І.М. Кліщ, доц. Н.Я. Потіха, асп. Є.О. Лоза ; 3 ряд - ас. Я.В. Панасюк , доц. Т.А. Заєць , асп. Х.Я. Максів , ст.л. В.З. Шубала , ас. І.А. Мартинюк , доц.О.В. Бакалець, доц. С.В. Дзига (2018 р.)

Колектив кафедри (зліва направо): сидять доц. М.П. Гаріян, асп. Х.Я. Максів, доц. Т.А. Заєць, доц. С.В. Дзига, доц.О.В. Бакалець; стоять ас. Я.В. Панасюк, доц. Г.Г. Габор, ст.л. В.З. Шубала, проф. М.І. Марущак, проф. І.Я. Криницька, ас. Б.О. Кошак (2018 р.)

І.А. Мартинюк, Я.В. Панасюк та лікар-лаборант Єва Казновською під час автоматичного фарбування цитологічних препаратів для подальшого імуноцитохімічного дослідження (2018 р.)

Максів Х. та внші науковці ТДМУ з доктором Оксаною Кундузовою - керівником Erasmus+ в Paul Sabatier University (2018 р.)

Доц. Габор Г.Г., О. Побігушка, Р. Тарнопільський, М. Якимчук, В. Копель під час урочистостей з нагоди Дня медичного працівника (2018 р.)

Проф. І.М. Кліщ під час засідання спеціалізованої вченої ради Д 58.601.01. (2018 р.)

Проф. І.М. Кліщ під час засідання спеціалізованої вченої ради К 58.601.04. (2018 р.)

Члени президії VIIІ науково-практичної конференції "Актуальні питання патології за умов дії надзвичайних факторів на організм" (2018 р.)

Доц. Бакалець О.В., ас. Панасюк Я.В., аспірант Максів Х.Я. під час ХІ науково-практичної конференції "Актуальні питання патології за умов дії надзвичайних факторів на організм" (2018 р.)

проф. М.І. Марущак бере участь в урочистостях з нагоди 100-річчя Національної академії наук України (Тернопіль, 2018 р.)

Подяка міського голови С.Надала проф. М.І. Марущак за сумлінну працю (Тернопіль, 2018 р.)

Декан факультету «Artes Liberales» Варшавського університету Роберт Сухарський вручає проф. М.І. Марущак диплом учасника програми «Інноваційний університет і лідерство. Фаза III: інновації та відносини з оточенням» (Київ, 2018 р.)

Ректор ТДМУ проф. Корда М.М. урочисто вручає диплом доцента Т.А. Заєць (Тернопіль, 2018 р.)

Доц. С.В. Дзига разом зі студентами аналізує ЕКГ (2018 р.)

Доц. С.В. Дзига разом зі студентами реєструє ЕКГ (2018 р.)

Доц. С.В. Дзига проводить добове моніторування артеріального тиску (2018 р.)

Проф. М.І. Марущак , доц Н.Я Потіха . зі студентами під час благодійного ярмарку солодощів (2018 р.)

Доц. Г.Г. Габор зі студентами під час благодійного ярмарку солодощів

(2018 р.)

Підготовка до проведення експериментальних досліджень (2018 р.)

Моделювання хронічного гастоентероколіту (2018 р.)

проф.М.І. Марущак під час стажування з інклюзивної освіти в Університеті Масарика (м. Брно, Чеська Республіка, 2018 р.)

проф. М.І. Марущак, доц. С.В. Дзига із завідувачем кафедри фізіології і патофізіології Сумського державного університету д.м.н., проф. Олександром Васильовичем Атаманом (2015 р.)

Доц. О.В. Бакалець із студентами проводять спірометрію (2017)

Доц. О.В. Бакалець із студентами проводять тимпанометрію (2017 р.)

Доц. Г.Г. Габор проводить практичне заняття з клініко-лабораторної діагностики для студентів 6 курсу медичного факультету (2017 рік)

Проф. І.Я. Криницька проводить практичне заняття з клініко-лабораторної діагностики для студентів 6 курсу факультету іноземних студентів (2017 рік)

Доц.С.В. Дзига під час стажування в Інституті серця МОЗ України (2013 р.)