Невідємною частиною у роботі кафедри є виховна робота викладачів серед студентів, що спрямована на формування професійних якостей сучасного спеціаліста як людини,особистості, проведення професійно-орієнтаційної, інформаційно-просвітницької, культурно-виховної роботи серед студентів, розвиток їх творчих та інтелектуальних здібностей, залучення до різноманітної діяльності за інтересами, участі в культурно-освітній, спортивно-оздоровчій та інших видах діяльності.

Щомісячно разом із студентами проводяться диспути за круглим столом про актуальні проблеми медицини, а саме диспут на тему: “Деонтологічні аспекти в практиці лікаря-інтерніста”.

Проводяться обговорення заходів, спрямованих на забезпечення високого рівня здоров'я людей, їх творчого довголіття, усунення причин захворювань, поліпшення умов праці, побуту і відпочинку населення, охороні навколишнього середовища, пропаганді здорового способу життя, вивченню патогенетичних механізмів негативного впливу шкідливих звичок на організм людини.

Відпочинок у Карпатах (студенти 6 курсу медичного  факультету - куратор Заєць Т.А.)

Відпочинок у Карпатах (студенти 6 курсу медичного факультету - куратор Заєць Т.А.)

Систематично проводяться обговорення підсумків успішності і дисципліни студентів в групах

Куратори груп і студенти приймали активну участь в благодійному арт-проекті "Фото патріота" у якому студенти виразили свій патріотизм та допомогу українській армії у такий не легкий час.

https://sites.google.com/a/tdmu.edu.ua/funkcionalnoie-diagnostiki-ta-klinicnoie-patofiziologiie/institut-kuratoriv/IMG_6099.JPG

Асистент кафедри Заєць Т.А. разом з кураторською групою на прем'єрі вистави "Як наші діди парубкували" Тернопільського драматичного театру

26 жовтня 2016 р. 6 група 6 курсу медичного факультету ТДМУ ім. І.Я Горбачевського разом з куратором доц. Дзигою. С.В. долучилися до збору коштів на лікування онкохворих дітей та відвідала благодійний концерт у рамках проекту «Повернемо щасливе дитинство онкохворим дітям», організований з метою привернути увагу громади до проблем дітей з онкопатологією, підтримати ту малечу, яка бореться з недугою.