Асистент кафедри — к. м. н. Панасюк Ярослав Вікторович

Освіта:

У 2011 році закінчив Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського. В 2011-2013 роках проходив інтернатуру по спеціальності «ортопедія і травматологія». У 2017 році пройшов спеціалізацію по «Клінічній лабораторній діагностиці» та отримав спеціальність лікаря-лаборанта. У вересні 2017 року стажування у Жешувському університеті (Польща) по імуноцитохімічним методам діагностики.

Трудовий шлях:

З 01 серпня 2013 року працював на посаді лікаря ортопеда-травматолога у Ковельській ЦРЛ Волинської області. З 01 вересня 2016 року працював асистентом кафедри клініко-лабораторної діагностики ТДМУ імені І. Я. Горбачевського. У червні 2017 року у зв’язку зі створенням кафедри функціональної і лабораторної діагностики переведений на посаду асистента цієї кафедри, де працюю і на даний час.

Наукова діяльність:

У 2017 р. – кандидатська дисертація на тему «Патогенетичне обгрунтування застосування наноматеріалів для стимуляції репаративного остеогенезу (експериментальне дослідження)», 14.01.03 – патологічна фізіологія (науковий керівник – проф. Корда Михайло Михайлович)

Наукові інтереси:

Експериментальна медицина, зокрема, ортопедія і травматологія, ревматологія, політравма.

Наукові публікації та рейтинги:

Понад 30 наукових праць, за останні 5 років – 30.