Бакалець Олена Валеріївна

Освіта:

Закінчила Тернопільську державну медичну академію у 1997 році. З 1997 по 1998 рр. проходила інтернатуру на базі Тернопільської обласної клінічної лікарні за спеціальністю "Терапія".

Трудовий шлях:

Після закінчення інтернатури по 2010 рік працювала лікарем-алергологом, завідувачем консультативного відділу діагностичного центру при ТДМУ. З 2009 року по 2012 рік - асистент кафедри патологічної фізіології, з 2013 року - доцент кафедри функціональної діагностики та клінічної патофізіології, з 2017 року - доцент кафедри функціональної і лабораторної діагностики, лікар функціональної діагностики.

Наукова діяльність: 

У 2009 році захистила дисертацію  на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.29 – клінічна алергологія „Особливості перебігу алергічних дерматозів на тлі цитомегаловірусної інфекції”. Науковий керівник – проф. Андрейчин М.А. (Державна установа "Національний інститут фтизіатрії і пульмонології імені Ф.Г. Яновського АМН України", Київ)

Наукові інтереси: 

Сучасні методи діагностики дихальної системи, використання функціональних дихальних тестів при астмі і ХОЗЛ, можливості сучасної аудіології в діагностиці зниження слуху.

Наукові публікації та рейтинги:

Є автором і співавтором понад 70 наукових та навчально-методичних друкованих праць та трьох навчально-наукових посібників.