Дзига Світлана Вікторівна

Освіта:

Закінчила Тернопільську державну медичну академію ім. І.Я.Горбачевського за спеціальністю «лікувальна справа» у 1997 р. з відзнакою. З 1998 по 2002 рр. проходила підготовку в клінічній ординатурі при Тернопільській державній медичній академії ім. І.Я. Горбачевського за спеціальністю “Терапія”.

Трудовий шлях:

З вересня 2002 р. працювала асистентом кафедри патологічної фізіології Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського, з грудня 2009 р. по лютий 2010 р. старшим викладачем, а з лютого 2011 р. – доцентом кафедри патологічної фізіології. З червня 2012 р. – доцент кафедри функціональної діагностики та клінічної патофізіології, з 2017 року - доцент кафедри функціональної і лабораторної діагностики, лікар функціональної діагностики.

Наукова діяльність:

У 2002 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Синдром ендогенної інтоксикації при хронічному пієлонефриті без порушення азотовидільної функції нирок та його корекція на стаціонарному етапі лікування» за спеціальністю «внутрішні хвороби» (науковий керівник – проф. О.Й.Бакалюк)

Наукові інтереси:

Функціональна діагностика стану серцево-судинної системи та клінічна аритмологія.

Наукові публікації та рейтинги:

Близько 100 друкованих праць, з них за останні 5 років – 48.